Jaarverslag 2021: dit zijn onze jaarcijfers.

Jaarverslag 2021: dit zijn onze jaarcijfers.

2021: het jaar van sterke operationele prestaties in een uitdagende marktomgeving.

In 2021 bleef de COVID-19 pandemie ons dagelijks leven beïnvloeden, maar de impact op de werking van onze bedrijven bleef gelukkig beperkter dan in 2020. Betreffende de pandemie richtten wij onze focus op 2 zaken: waarborgen van de veiligheid en gezondheid van onze mensen en het waarborgen van de continuïteit van projecten voor onze klanten. Na een spannend jaar kunnen wij met opluchting concluderen dat wij geslaagd zijn in deze missie.

De grootste uitdaging bleek echter de sterke prijsstijging van grondstoffen en energie. Maar elke crisis creëert kansen: Het afgelopen jaar heeft ons gestimuleerd om nog meer te focussen op kwaliteit en duurzaamheid. Net zoals vele ondernemingen, bleven wij op zoek naar creatieve oplossingen om onze diensten zo gunstig mogelijk te houden. Het vertrouwen van de klant kunnen behouden door de garantie op een feilloos product voor een correcte prijs, dat blijft ten allen tijde een topprioriteit voor de bedrijven onder de Octopus Capital groep. Dit vergt een grote dosis aan flexbiliteit en wilskracht, maar de voldoening is groot als de gewenste resultaten behaald worden door de onverbiddelijke inzet van ons team. Vandaag kunnen wij aantonen dat deze volharding zich vertaald heeft in een sterke groei: de ondernemingen onder Octopus Capital leverden bedrijfsresultaten om trots op te zijn. Bekijk onze jaarcijfers 2021.

EBITDA

Gunstige EBITDA resultaten zijn een goede indicatie van 5 gezonde bedrijven onder de Octopus Capital groep.

OMZET

Ondanks de vele uitdagingen houden wij het hoofd koel en blijven wij ons inzetten op vaste waarden zoals optimalisatie en kwaliteit. Dit vertaalt zich dan ook in de realisatie van een schitterende omzet.

KLANTENBESTAND

De deskundigheid waar onze bedrijven dagdagelijks garant voor staan levert een tevreden en trouw cliënteel op. Onze aantrekkelijke dienstverlening trekt daarnaast ook tal van nieuwe klanten aan. Als gevolg daarvan is ons klantenbestand uitgebreid.

WERKNEMERS

We hebben veel te danken aan de loyaliteit van onze werknemers. Hun jarenlange expertise en productkennis, dat is onze grote sterkte. Daarom blijven wij investeren in de opleiding en in het welbehagen van ons team. We mochten in 2021 een aantal nieuwe werknemers verwelkomen die alle kansen zullen krijgen om zich binnen onze groep te ontplooien. 

Wij danken u voor uw blijvende interesse in Octopus Capital.

Indien u graag meer weet of kennis wil maken, bezoek dan zeker even onze website www.octopuscapital.be of contacteer ons via info@octopuscapital.be .

Meer artikels

07/02/2024

Nieuwe zonnepanelen bij PAMO en Italmaster

06/07/2023

Jaarverslag 2022: dit zijn onze jaarcijfers.

09/03/2023

Verhuis van de Céphée: PAMO op het journaal van VRT!

22/11/2022

14 vragen aan ondernemer Michel Staelens, CEO van Italmaster Belgium NV.

18/10/2022

PAMO Metaalconstructies & Engineering viert zijn 50ste verjaardag!

06/09/2022

Jaarverslag 2021: dit zijn onze jaarcijfers.

29/03/2022

PAMO Metaalconstructies & Engineering leverancier voor nieuwe goederenspoorlijn door Infrabel

07/03/2022

Italmaster Belgium NV behaalt het certificaat ISO 9001:2015

03/01/2022

Een nieuw jaar, een nieuwe samenwerking?

01/11/2021

Prodim Industrial Valves & automation ontvangt Quadax Gold Partner award

15/06/2021

Installatie van intelligente elektrische actuators door Prodim op de Fluxys site

10/06/2021

Installatie van een TAWI VM50 vacuum tilsysteem bij Italmaster

09/05/2021

20 jaar Italmaster

06/02/2021

40 jaar Prodim

01/01/2021

Overnames door Octopus Capital: een overzicht

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Meer informatie
Ik snap het!